Důležitá informace! Věnujte mi prosím pozornost 🙂

PŘEPIS VIDEA ZDE +

Ahoj, tady je Radek

V tomto roce chystáme hodně změn a novinek, jak na našich stránkách, tak v našem SCD Průvodci. Tou nejpodstatnější změnou pro vás v této chvíli, kdy otvíráme první letošní možnost registrace do SCD Průvodce, je zvýšení jeho ceny. Ano slyšíte dobře, budeme zdražovat. ALE, než se na mě naštvete a než vám vysvětlím proč a jak k tomu dojde, chci vám říct, že zrovna vás se to netýká 🙂 Opakuji… Vás se to opravdu netýká 🙂

Ale jedno po druhém.
Pokud se díváte na toto video, znamená to, že jste už nějakou dobu v naší databázi, a že jste našimi příznivci, příznivci uzdravování jídlem. Proto právě pro vás otevíráme tuto první letošní registraci, při které můžete získat našeho SCD Průvodce naposled za původní cenu. Tedy za 2 470,- korun, nebo 97,- EUR. Přitom platí stále všechny naše dosavadní podmínky co se týká obsahu i bonusů a samozřejmě doživotní licence. Tedy že našeho SCD Průvodce získáváte za původní cenu napořád neboli nafurt. Vše je vysvětleno ve 4. videu a popsáno na stránce s objednávkou.

Takže to shrnu, v prvním letošním kole registrací, máte možnost získat našeho SCD Průvodce naposled za původní cenu předtím, než ji zvýšíme.

Opakuji, poslední možnost získat našeho SCD Průvodce za původní cenu. To je to nejdůležitější…

Dál už poslouchají jen ti, které zajímá proč a jak…

Nějakou dobu jsme na všechno stačili s Marky sami dva, hlavně proto, že se projektu Uzdravte se jídlem věnujeme už dávno na plný úvazek. Jenže postupně, s přibývajícími emaily, konzultacemi, požadavky na technickou podporu, zabezpečení fungování stránek, tvorbou pravidelného obsahu a zkoumáním nových informací jsme na to přestávali stačit, i když jsme v tom jak se říká „leželi denně”…  Uvědomili jsme si, že bez pomoci to nedáme. Náš tým se začal postupně rozrůstat o externí a teď už i stálé spolupracovníky.

Věřte mi, neměli jsme na začátku ani tušení, co všechno je při tom počtu příznivců potřeba a co všechno musí neustále fungovat i jaké jsou náklady na to, abyste na konci toho řetězce dostali svou informaci a mohli se v klidu věnovat uzdravování.
Myslím, že je teď jasné, že abychom udrželi projekt v chodu, musí fungovat i nějaká ekonomická rovnováha. No jo, ale my jsme zároveň vždy chtěli, aby se k našemu SCD Průvodci dostalo co nejvíce lidí, kteří ho potřebují hned. Takže, jak to nakonec dopadlo?
Novou cenu SCD Průvodce jsme stanovili na 4 970,- korun nebo 197,- EUR. Tahle cena je na druhé straně zase vyvážena dalšími novými hodnotnými bonusy navíc. A k tomu, aby byla splněna i naše podmínka, že by měl SCD Průvodce zároveň zůstat přístupný, zavedeme možnost rozložení platby na 12 splátek po 497,- korunách nebo 19,- eurech.

Ale jak už jsem řekl na začátku tohoto videa, vás se v tomto kole zvýšení ceny ještě netýká, naopak máte možnost získat SCD Průvodce za cenu původní.

Tak jestli už je vám jasné, že je potřeba vzít svoje zdraví do vlastních rukou, nečekejte, využijte toho a přidejte se.

Mlsejte a buďte zdrávi 🙂


Prohlášení +

Prohlašuji, že obsah webových stránek uzdravtesejidlem.cz a kurz.uzdravtesejidlem.cz, stejně jako na těchto stránkách prezentované kurzy, videa, webináře a jiné nosiče informací, slouží výhradně pro informační účely a použití těchto informací návštěvníkem nebo další osobou závisí zcela na svobodném rozhodnutí návštěvníka, uživatele. Tyto stránky a informace na nich zveřejněné nenahrazují diagnostiku, lékařskou péči ani dietní doporučení vašeho lékaře.

Radek Kudrna