SCD Průvodce - podzimní registrace 2018

Pojďte s námi rozjet své uzdravování NAPLNO 🙂

PŘEPIS VIDEA ZDE +

Ahoj, tady je Radek.

I když to tak podle počasí některé dny nevypadá, máme tady podzim, máme tady říjen, a tím také slíbené nové registrace do našeho SCD Průvodce, a to samozřejmě plníme.
Začneme tak, že tuto středu 17. října si spolu dáme webinář. Uděláme ho zase večer jak bývá zvykem od 20. hodiny. Opět se můžete ptát na veškeré věci, které vás okolo SCD průvodce zajímají, a pokud jste již nahlodaní, rozhodnutí, tak právě na webináři se můžete ještě zeptat na co vás napadne, co vás zajímá konkrétně ohledně vašeho zdravotního stavu.
V pátek, 19. října vám pošleme všechna videa našeho video-kurzu zdarma na jedné stránce. Tentokrát je trošku vylepšíme, přidáme nějaké malé dárečky ve formě některých dokumentů, které tím pádem nebudete muset hledat. Často se stávalo, že některým uniklo, že máme také stránky www.uzdravtesejidlem.cz, kde je spousta dalších receptů, seznam potravin, které jsou nebo nejsou na SCD vhodné, naše PDFko, náš e-book, a další podobné věci. Tyto malé dárečky naskládáme k videům video-kurzu, což bude v pátek, 19. října. To je celkem dost informací pro rozhodnutí, a tak v neděli 21. října v 18 hodin otevřeme registrace do našeho SCD Průvodce.
V poslední době jsme tuto podzimní a jarní registraci otevírali na 3 dny, ale pokaždé se nám stalo, že ji spousta lidí nestihla. Je nám jasné, že každý má spoustu práce, spoustu dětí, vnoučátek a já nevím co ještě, a tak není mnoho času chodit pořád do e-mailových schránek, že jo. No a stalo se to, že jste koukali, že registrace proběhli a vy jste je prošvihli, psali jste nám na e-mail. Dělali jsme ještě takzvaný re-open, takzvané znovu otevření, a i přesto se stává, že někomu uteče, a tak jsme si řekli, že to natáhneme. Dělali jsme to tak i kdysi, že jsme registraci měli otevřenou po dobu 5 dní. Tentokrát to uděláme stejně. Jak jsem říkal, otevřeme v neděli 21.října v 18 hodin a registrace bude trvat do pátku, 26. října do půlnoci. A aby to nebylo takové suché, tak ve dnech otevření připravíme nějaké další materiály, aby jste věděli co vás čeká a aby jste věděli o novém bonusu a dalších věcech. To je zhruba program, který nás čeká v dalším týdnu. Uvidíte ho i graficky, co se kdy bude odehrávat, aby jste měli přehled.
Co říct na závěr? Tentokrát se čekalo docela dlouho, náš jarní průvodce byl hodně brzy, přes léto bylo pořád hodně práce, protože pro vás připravujeme ještě jednu novinku, kterou zatím nemůžu prozradit a taky jsme pracovali na zjednodušení SCD Průvodce. Sami víte, že dnes je těch informací na jedné straně docela hodně, máme k dispozici internet, a na něj kde-kdo pověsí kde-co, a pak babo raď co je správně a co ne. Na druhé straně je toho tak moc, že se v tom člověk nemůže vyznat. My sami jsme se snažili do SCD Průvodce zahrnout maximum informací, ale i v těchto informacích se může člověk ztratit, a tak zjednodušujeme celou proceduru a nastavujeme nějakou přímočařejší linii, v tomto duchu upravujeme SCD Průvodce. Upravujeme i naše konzultace. Mimochodem, telefonní konzultace, které jsou jednou ze součástí SCD Průvodce, jsou velmi důležitou součástí. Hodně lidí tuto výhodu nevyužívá což je škoda. Dá se říct, že SCD funguje plošně, ale přece jen každý jsme trochu jiný, řešíme jiné problémy či jejich kombinace a je dobré se poradit. Za posledních 5 let bylo konzultací opravdu hodně, už jsme řešili spoustu všelijakých záležitostí a sami jsme byli překvapeni na co na všechno se dá SCD použít. Jen chci připomenout, že až naskočíte do SCD Průvodce, rezervujte si ji co nejdříve pro zodpovězení vašich dotazů.

Malý souhrn, ve středu 17. října ve 20 hodin vás čeká webinář, v pátek 19. října dostanete video-kurz zdarma, a v neděli 21. října v 18 hodin otevřeme registrace, které tu pro vás budou do 26. října do půlnoci. Těšíme se na vás, mlsejte a buďte zdrávi.


Prohlášení +

Obsah webových stránek uzdravtesejidlem.cz, i všech jejích subdomén, stejně jako na těchto stránkách prezentované články, videa, fotografie a jiné nosiče informací, slouží výhradně pro informační účely. Použití těchto informací návštěvníkem nebo další osobou závisí zcela na svobodném rozhodnutí návštěvníka, či další osoby. Tyto stránky a informace na nich zveřejněné nenahrazují lékařskou péči, diagnostiku, ani dietní doporučení vašeho lékaře.