SCD PRŮVODCE 2020
DODATEČNÁ REGISTRACE KONČÍ ZA:

SCD Průvodce 2020

Začněte uzdravování s naší asistencí 🙂

KLIKNĚTE ZDE PRO REGISTRACI DO SCD PRŮVODCE

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Sledujte CELÉ VIDEO, abyste získali informace o SCD Průvodci i registraci
a také hodnotných bonusech, které od nás ke svému SCD Průvodci
dostanete ZDARMA navíc.

Uzdravte se jídlem s naším SCD Průvodcem

Ahoj tady Radek, 

přejdu rovnou k věci, protože jestli jste začali uvažovat o tom, že byste měli se sebou něco začít dělat, je právě teď ten nejvyšší čas.

Tento rok, rok 2020 si budeme zřejmě dobře pamatovat. Ale, asi už tušíte, že jak na něj budeme vzpomínat, záleží kupodivu jen na nás.

V posledních pár měsících této globální krize k nám začala proudit velká spousta informací a často i velice protichůdných. Je tedy opravdu těžké se v tom chaosu vyznat a vybrat si pro sebe nějakou cestu.

Ale když budeme k sobě upřímní zjistíme, že správnou cestu známe, jen si to potřebujeme uvědomit a po té cestě se pustit.

Hodně lidí už začíná chápat, že je potřeba zvolnit, podívat se na to co a jak dělám, jak zacházím s tělem, jak se dívám sám na sebe, jak se dívám na věci okolo sebe, a jak to všechno ovlivňuje můj život a moje zdraví. Zkrátka asi nikdy ještě nebyl lepší čas začít se věnovat sobě.

Pokud já sám nemám, nemám zdraví, lásku, radost, hojnost, tak nemám ani z čeho rozdávat.

Marky a já jsme se po této cestě vydali už před 8 lety. Za tu dobu jsme nasbírali velkou hromadu zkušeností a o ty se s Vámi dělíme. Předpokládám, že pokud sledujete toto video, prošli jste naším podzimní mega-kurzem a začíná Vám být už docela jasné, co všechno člověk pro sebe může začít dělat, aby se nejen uzdravil z různých problémů, které ho trápí, ale aby udržel své zdraví, a aby udržel svou imunitu na vysoké úrovni. Je to totiž ten nejlepší způsob jak zůstat v pohodě v takové době, jako je tato. 

Způsob uzdravování, o kterém jsme Vám řekli, není žádná teorie, ale mnoha desítkami let prověřený systém, který už pomohl stovkám tisíc lidí po celém světě.

Viděli jste že začít může opravdu každý, každý může odstartovat novou cestu která mu dá svobodu, která mu dá další možnosti, která může opravdu změnit život tak, jako se to stalo nám dvěma.

Ale aby bylo předem jasno, není to jako vzít si další růžový prášek, jakože si uvaříte mrkev a druhý den Vám bude dobře…

Je to samozřejmě postupná cesta osvojování si jiného životního stylu, který Vám ale brzy začne přinášet zlepšení, úlevu, začne Vám projevovat, že uzdravení opravdu možné je a to Vás nakopne k dalšímu pokračování. A aby přechod na nový životní styl byl pro Vás co nejhladší, nabízíme Vám pomoc v podobě maximálního množství informací na jednom místě.

Máme pro Vás průvodce, našeho SCD Průvodce, který Vám pomůže zorientovat se, projít zavedením nového životního stylu tak, abyste na své nové cestě měli co nejméně překážek.

Je čas, abych Vám o něm řekl podrobněji. Poslouchejte, co všechno jsme pro Vás do něj připravili…

Zaprvé Vám samozřejmě podrobně vysvětlíme princip fungování SCD.

To je důležité, protože si budete schopni lépe uvědomovat i bez seznamu vhodných potravin, které jídlo je pro Vás v pohodě, a které ne. Budete schopni si sami upravovat výběr potravin podle ročního období, dostupnosti, svého aktuálního stavu a dalších podmínek. Jakmile Vám to přejde do krve, už Vás nic nepřekvapí.

Za další, rozebereme podrobně jak s SCD začít v závislosti na vašich podmínkách a potřebách.

Jinak je to, když jste celiak, epileptik, když máte crohna, UC a jinak je to, když jdete do SCD proto, abyste třeba jen upravili váhu, tlak, srovnali zažívání. Navíc se naše informace dají využít i preventivně. Na tomto místě chci zmínit jeden z dalších benefitů SCD, o kterém se ani Elaine Gottschal ve své knize nezmiňuje. 

Téměř všechny potraviny, ze kterých budete svá jídla připravovat významně podporují spouštění pozitivních chemických procesů v našem mozku. Takže když jsem měl po přechodu na SCD pocit, jako bych na něčem „jel”, byla to správná úvaha. Významně jsem u sebe zvýšil tvorbu těchto látek, pozitivních drog a skvělá nálada mě skutečně neopouští. No a pozitivní postoj k životu, jak už dnes mnozí z Vás tuší, je neoddělitelnou součástí procesu uzdravování. Pouhá konzumace vařené mrkve nikoho nezachrání. I tuto oblast vezmeme v našem průvodci podrobněji.

 Ale hlavně Vám dáme všechny nástroje a informace, abyste mohli hned začít, ať už se cítíte dobře nebo se momentálně nacházíte uprostřed nějaké nepříjemné patálie.

Chcete-li začít zostra, výsledky pocítit co nejdříve a případně urychlit sundání nějakého toho kila, najdete k tomu v SCD Průvodci speciální manuál - Jak začít, pět fází postupu. Pokud ale neprožíváte zrovna nějaký akutní stav, nebo potřebujete naopak nějaké to kilo nabrat, může zase být lepší fázování vynechat a řídit se dalšími pokyny pro zavedení SCD.

A pojedeme dál. Marky Vám ukáže důležité postupy při přípravě základních jídel. Naučí Vás i různé triky, které za poslední roky vymyslela. Můžete využít i speciální recepty přímo pro startovní fázi. 

Doporučíme vám, jak a kde nakupovat, abyste neutráceli zbytečně a při tom dostali potřebnou kvalitu. Řekneme Vám také, jak se připravit technicky, jaké nástroje a přístroje vedou k nejrychlejším a nejkvalitnějším výsledkům. 

A poradíme vám, jak to zařídit, když cestujete, nebo když chcete zajistit, aby vaše děti nemusely, ale ani nechtěly porušovat SCD. A dětem je také věnován zvláštní blok.

Důležitou kapitolou bude návod na překonání malých obtíží, takzvaných setbeků, ale hlavně relapsů - přechodných zhoršení, která během uzdravování mohou nastat. Mám bohaté zkušenosti a některá zhoršení jsem si přivodil sám, díky počátečnímu nedostatku informací a své vlastní nepozornosti… I o tohle se s Vámi podělím 🙂

Dál bude řeč například o překonávání námitek okolí, aby Vás nic a hlavně nikdo nemohl od vaší nové cesty odradit. 

Nevěřili byste, kolik keců jsem si musel zrovna já vyslechnout. Protože jsem zrovna v začátku SCD prožíval dost velké zhoršení, vzal jsem to skutečně poctivě a ještě asi 7 kilo zhubl. No a ty řeči… Ty vypadáš, nejsi náhodou nemocný? Co je ti, vypadáš hrozně. Zajímavé je, že když jsem měl metrák a funěl na každém schodu jako lokomotiva, nikomu se nezdálo, že bych měl potíže… A ještě zajímavější bylo, že takto na mě většinou reagovali ti lidé, na kterých bylo na první pohled vidět, že by SCD potřebovali jako sůl 🙂 Pamatujte, reakce okolí se Vás netýkají, nikdo nežije Váš život, tak o něm nemá co mluvit, natož rozhodovat. A on většinou také nemluví o vašem životě, ale o tom svém, kterému v té chvíli sloužíte jako zrcadlo…

Pokračujeme… Budeme dál mluvit také o alkoholu, pití všeobecně, o super-potravinách, o bylinkách, o dochucování, o kosmetice, o zavařování, biopotravinách, probiotikách, očistách, o práci s hlavou, o duši… Prostě budeme mluvit o všem, co je pro Vás a vaše uzdravování důležité a co budete na své cestě potřebovat řešit.

K tomu všemu budete mít možnost se nás ptát prostřednictvím komentářů, emailů nebo osobních konzultací. 

Uvidíte i komentáře a naše odpovědi SCDčkařům, kteří už v tom s námi jedou. Objeví-li vaše otázky něco, co jsme ještě neřešili, prozkoumáme to a hned to zase do průvodce zabudujeme.

Ukážeme vám, jak pozorovat vaše tělo, jak mu začít naslouchat, a jak reagovat na jeho řeč, je to důležité… 

Každý z nás je originál, každý bude reagovat malinko jinak. Při uzdravování budete vnímat nejrůznější reakce, a tak bude dobré vědět, co znamenají a co se Vám vaše tělo nebo duše snaží sdělit.

Kromě zmíněného podrobného grafického manuálu „Jak začít - 5 fází postupu”, přehledně uspořádaných okruhů potravin, podle času a pokroku vašeho uzdravování, který Vám popíšeme a vysvětlíme, Vám dáme podrobný seznam potravin co ANO - co NE, také s popisem a vysvětlením, proč je určitá potravina pro uzdravování prostřednictvím SCD vhodná nebo naopak nevhodná. 

Je toho hodně, co Vám nabídne náš SCD Průvodce, co říkáte? Ale to není zdaleka všechno…

Máme pro Vás několik parádních bonusů, které dělají průvodce dokonalým… Poslouchejte…

Za prvé to bude SCD Průvodce+, věnovaný samostatným klipům s podrobnějšími informacemi o odlišnostech nastavení SCD podle toho, co jejím prostřednictvím budete potřebovat řešit.

Druhým bonusem je elektronická kuchařka Marky SCD recepty START s 20ti kousky, které Vám pomohou s vymýšlením toho, co si dát právě ve startovní fázi, tedy v těch prvních několika dnech 🙂 Skvělá pomůcka pro to, abyste si nemysleli, že ve startovačce musíte jíst týden jen tu vařenou nesolenou mrkev… Není to pravda, už od začátku mlsáme 🙂

Bonusem číslo 3 je přímá podpora formou konzultačního hovoru po telefonu, messengeru, whatsup, viber, facetime, skype, prostě podle toho, co Vám nejlépe vyhovuje…

Čtvrtý bonus má podobu doživotní exkluzivní emailové podpory, kde budeme zase odpovídat na veškeré vaše dotazy k průběhu vašeho uzdravování.

A pátý bonus… Je jím naše speciální technická podpora, která nejenže Vám pomůže s případnými  technickými problémy, ale zároveň, pokud budete mít zájem, Vás zaškolí v používání SCD Průvodce a souvisejících věcí na vašem počítači nebo chytrém telefonu. Tato služba je velmi ceněná a využívaná obzvláště našimi věkově pokročilejšími příznivci.

Pořád to není vše… Šestý bonus Vám přinese 4 elektronické kuchařky Marky SCD recepty 01 - 04 s více než 100 recepty pro všechny možné příležitosti a chutě. To znamená, že není šance, abyste se dostali do situace, kdy nebudete vědět, co si připravit k mlsání…

A ještě jeden bonus… Je to náš nejnovější, sedmý bonus, díky kterému dostanete šanci nakupovat velkoobchodně nebo se slevou u všech našich současných i budoucích obchodních partnerů. 

Vzhledem ke stále rostoucímu počtu vás, našich příznivců, začínáme být zajímavým partnerem pro  mnoho projektů namířených podobným směrem, tedy k uzdravování a zdravému životu vůbec. A my jejich nabídek ke spolupráci rádi využíváme právě proto, abychom mohli zase zjednodušit cestu vám, kteří jste už připraveni pro sebe něco udělat. 

Hodnota všech těchto bonusů, které od nás dostáváte ZDARMA navíc je téměř 10 000 korun nebo asi 400 EUR…

Na tomto místě chci ještě připomenout důležitou věc. 

Náš SCD Průvodce má neomezenou doživotní licenci, to znamená, že bude Váš navždy, neboli nafurt. Máte ho napořád včetně aktualizací. Můžete se vracet a neustále z něj čerpat, kdykoli to budete v životě potřebovat.

Takže to je náš SCD průvodce. Teď už určitě chápete, že na to nikdy nebudete sami. Máte k dispozici ohromnou spoustu informací, které už nemusíte nikdy sami hledat, třídit a ověřovat… Všechno jsme pro Vás připravili a zorganizovali do jediného přehledného zdroje.

Takhle tedy vypadá naše nabídka. Díky našemu SCD průvodci se v krátké době můžete dozvědět a využít pro sebe vše, co jsme s Marky poznávali posledních 7 let. Můžete si ušetřit zkoumání slepých uliček a mnoho chyb, kterých se lze z nevědomosti dopustit a díky tomu si výrazně zkrátit cestu ke svému uzdravení a k vlastnímu novému příběhu.

Teď Vás určitě začalo zajímat, kolik Vás to celé bude stát. No, realita je taková, že náš SCD průvodce Vás nebude stát nic. 

Náš program Vám peníze přinese. 

Přinese Vám značnou úsporu, za léky, za vyšetření, za pracovní neschopnosti a podobné nesmysly… Je to spíš investice… 

Investice do vašeho zdraví, do nového příběhu, který Vám otevře úplně nové příležitosti. Prakticky také neexistuje možnost, že byste jakkoli prodělali. 

A protože chceme, aby se k našemu SCD Průvodci dostal opravdu každý, kdo ho potřebuje, připravili jsme dvě možnosti, jak ho získat. Můžete si díky tomu vybrat, jestli cenu uhradíte naráz, nebo v rozložených platbách.

Tak tedy, buď zaplatíte jednorázově 4 970 korun, případně 197 EUR, nebo pokud zvolíte možnost rozložené platby, pak to bude 497 korun, případně 19 EUR, abyste získali našeho SCD Průvodce i se všemi zmíněnými bonusy. 

To pokryje náš čas a naši práci, kterou do SCD s Marky a naším týmem denně vkládáme a zároveň tak bude zajištěno, že se budou registrovat skutečně pouze vážní zájemci.

Dnes Vám tedy stačí 497 korun nebo 19 EUR a můžete hned začít uzdravování se svým průvodcem. Detaily možností získání SCD Průvodce najdete na další stránce, po kliknutí na tlačítko pod tímto videem. 

Každá investice znamená riziko… Ale ne tato 🙂 

Vaše investice může probíhat dvěma způsoby: 

Toto je první scénář. Za vaše peníze získáte cenné informace, které snadněji uvedete ve svém životě do praxe a začnete se uzdravovat, získáte plnohodnotný zdravý a šťastný život a změníte svou budoucnost. V tom případě si sami zkuste zhodnotit návratnost takové investice 🙂

A druhý scénář - zjistíte, že SCD není pro vás, že třeba ještě není Váš čas, nebo že Vám jinak nevyhovuje a nedokážete ho pro sebe využít… To se samozřejmě může stát… 

V tom případě můžete využít naší 30ti denní záruky spokojenosti a bez udání důvodu v této lhůtě požádat o vrácení svých peněz. 

My Vám je zašleme zpět na Váš účet. Žádné otázky, žádný nepříjemný pocit 🙂

Takže, buď se Vám to úžasně vyplatí, nebo dostanete svoje peníze nazpět. 

Nevím jak vy, ale já bych si přál, aby bylo kolem nás víc takových fér příležitostí 🙂 

A mám malé srovnání. Drtivá většina z nás zhruba během dvou měsíců odevzdá velmi podobnou částku některé ze zdravotních pojišťoven. Pokud jste zaměstnanci, možná to tolik nevnímáte, ale zkuste si to ověřit. Za rok to bude pěkná suma a k čemu to je asi už tušíte, protože jinak byste se nedívali to tohle video 🙂

Neváhejte, přestaňte se léčit a začněte se raději uzdravovat. 

Klikněte na tlačítko a přidejte se do našeho SCD průvodce.

Mám ještě pár informací. Bez toho, že bych chtěl vyvolávat zbytečný tlak, chci jen připomenout, že naše registrace je otevřena na 5 dní. Je to z toho důvodu, že Vám chceme umožnit individuální konzultace a neradi bychom se dostali do kapacitně nezvládnutelné situace. Proto jestli chcete mít jistotu a chcete jít s námi, jednejte rychle. 

Pokud to ale z nějakého důvodu nezvládnete, nezoufejte, můžete se zúčastnit za pár měsíců. 

Já sám jsem si ale kdysi řekl, když ne teď, tak kdy? Už se mi nechtělo to dál snášet. Pořídil jsem si, co se dalo, knížku, e-booky, členství a dal jsem se do toho… Uvědomil jsem si, že jestli chci mít jiný život, než jak to tehdy vypadalo, musím něco udělat hned. 

Ještě jedna věc, někteří lidé si myslí, že já jsem měl třeba štěstí, a že pro ně samotné to možná fungovat nebude, ale znovu připomínám, že stovky tisíc lidí po celém světě jsou důkazem fungování principů SCD. Jediné, co to může opravdu pokazit je, že to neuděláte. Nezapomeňte, že za tímto výživovým stylem je více než 90 let seriozního výzkumu a stovky studií. 

A právě Vy teď máte možnost využít tyto informace pro sebe.

Takže Váš další krok je kliknout na tlačítko a změnit chod věcí příštích ve vašem životě ve Váš vlastní prospěch. 

Dříve mi taková slova připadala patetická a někdy jsem se i smál, ale za posledních pár let jsem pochopil, jak jsou mocná. Co všechno se může v mém životě změnit doslova jedním kliknutím. To znamená jednou jedinou investicí do své vlastní budoucnosti. 

Jaký rozdíl jsem zaznamenal od toho tlustého, unaveného a nemocného chudáka k místu, stavu a pocitu, kde jsem teď. 

A když teď ještě vidím, že stejnou změnu mohou prožít stovky a tisíce dalších díky našemu příkladu, všechen patos je pryč. 

Najednou vidím, jak informace, slovo, myšlenka dokáže skutečně změnit směr chodu událostí. 

Také jsem pochopil, že ten kdo v mém životě všechno řídí, kdo se může rozhodnout, kdo může něco měnit jsem vždy jen já sám.

Jste to Vy sami, každý z vás… Každý může udělat to rozhodnutí a úplně změnit svou budoucnost…

Registrace je otevřena jen na pár dní. Postavte sebe na první místo, stejně jako jsem to udělal já. 

A až zase budete silní a budete zdraví, až budete mít zpět svou moc, pošlete to dál. 

Teď je Váš čas, klikněte na tlačítko a za chvilku se uvidíme 🙂

KLIKNĚTE ZDE PRO REGISTRACI DO SCD PRŮVODCE

V případě dotazů, pište na adresu: [email protected]

Mlsejte a buďte zdrávi 🙂

Prohlášení +

Obsah webových stránek uzdravtesejidlem.cz, i všech jejích subdomén, stejně jako na těchto stránkách prezentované články, videa, fotografie a jiné nosiče informací, slouží výhradně pro informační účely. Použití těchto informací návštěvníkem nebo další osobou závisí zcela na svobodném rozhodnutí návštěvníka, či další osoby. Tyto stránky a informace na nich zveřejněné nenahrazují lékařskou péči, diagnostiku, ani dietní doporučení vašeho lékaře.